2310 208570
info@afoikyriakidi.gr
978-960-602-257-9
Τι θα λέγατε για ένα ρυζόγαλο με βρώμη; Ένα muffin με χαρούπι; Ή κεφτεδάκια με κινόα; Ο Γιώργος (chef) και η Ξένια (διατροφολόγος), προσπαθούν να "μπερδέψουν", να "παντρέψουν" γεύσεις και διατροφικές αξίες της καθημερινότητας.
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
Κωδικός ISBN | 978-960-602-257-9 |
Συγγραφέας | Μεταξάς Γιώργος, Παπαναστασίου Ξένια |
Έτος Έκδοσης | 2020 |
Βιβλιοδεσία | Σκληρό εξώφυλλο |
Διαστάσεις | 17x24 |
Σελίδες | 96 |
Βάρος | 600 |
Τι θα λέγατε για ένα ρυζόγαλο με βρώμη; Ένα muffin με χαρούπι; Ή κεφτεδάκια με κινόα; Ο Γιώργος (chef) και η Ξένια (διατροφολόγος), προσπαθούν να "μπερδέψουν", να "παντρέψουν" γεύσεις και διατροφικές αξίες της καθημερινότητας. Πόσο διαφορετικό θα ήταν ένα club sandwich ή ένας σιμιγδαλένιος χαλβάς; "Απλά κ Υγιεινά" λοιπόν, κατόπιν πολλών πειραμάτων και δοκιμών….
‑ Μπαμπά θέλω κάτι γλυκό!
‑ Να σου κάνω τάκα τάκα ένα μούς?
‑ Ναιαιαι…!
‑ Πιάσε ένα αβοκάντο!
‑ Αβοκάντο;;;
Δεν υπάρχουν κριτικές πελατών προς το παρόν.
Δημοφιλή προϊόντα
Τι θα λέγατε για ένα ρυζόγαλο με...