2310 208570
info@afoikyriakidi.gr
Το κατάστημά μας χρησιμοποιεί cookies για να προσφέρει καλύτερη εμπειρία χρήσης και σας συνιστούμε να δεχτείτε τη χρήση τους για να απολαύσετε πλήρως την πλοήγησή σας.
960-343-679-8
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
Κωδικός ISBN | 960-343-679-8 |
Συγγραφέας | Θωμάς Σαββίδης |
Έτος Έκδοσης | 2002 |
Βιβλιοδεσία | Μαλακό εξώφυλλο |
Διαστάσεις | 17x24 |
Σελίδες | 244 |
Βάρος | 670 |
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΠΟΝΤΟ
Το Μάιο του 2002 παραβρέθηκα σε μία παρουσίαση, που έκανε ο κ. Σαββίδης στην Ξηρολίμνη Κοζάνης, μετά το τέλος ενός εκπαιδευτικού προγράμματος για τη διατροφή στον Πόντο, στο Δημοτικό Σχολείο Ξηρολίμνης Κοζάνης ( υπεύθυνη δασκάλα κα Κατερίνα Τσαλικίδου ). Εκεί αγόρασα αυτό το βιβλίο και "ρούφηξα" κάθε του σελίδα. Είναι καλογραμμένο και τεκμηριωμένο με επιστημονική άποψη. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και ευχαριστώ τόσο τον κ. Σαββίδη, ΄σσο και τις Εκδόσεις ΑΦΟΙ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ για την έκδοσή του. Πάντα τέτοια.
Δημοφιλή προϊόντα